Mūsų kelias veda į tikslą

Mes dirbame Jums beveik 30 metų. Mylime savo darbą, todėl stengiamės surasti savo klientams pačius geriausius logistinius sprendimus.

Didžiuojamės ilgametę darbo patirtį turinčiais įmonėje dirbančiais transporto vadybininkais, kurie dirbdami lanksčiai ir efektyviai pasiekia geriausią rezultatą įmonei ir partneriams.

Šiandieną galime Jums pasiūlyti nuosavo automobilių parko ir ekspedijavimo, muitinės ir sandėliavimo paslaugas. Krovinių pervežimus vykdome remiantis Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencija (CMR). Mūsų pervežami kroviniai yra apdrausti CMR draudimu. Esame tikrasis Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ bei TIR sistemos narys. Turime patikimus sandėliavimo ir muitinės paslaugas teikiančius partnerius.

Taip, kaip dirbame šiandien, atitinka aukščiausią kokybės standartą. Kad užtikrintume efektyvumą ir pelningumą, kurių iš mūsų tikimasi, ir kad nusipelnytume Jūsų, kaip mūsų klientų, pasitikėjimą, visada esame atviri į ateitį orientuotam mąstymui ir naujovėms.

Tvariai auginti įmonės vertę dirbant atsakingai, efektyviai, pelningai, kompetentingai ir kultūringai.