Apie mus

Mes dirbame Jums beveik 30 metų. Mylime savo darbą, todėl stengiamės surasti savo klientams pačius geriausius logistinius sprendimus. Didžiuojamės ilgametę darbo patirtį turinčiais įmonėje dirbančiais transporto vadybininkais, kurie dirbdami lanksčiai ir efektyviai pasiekia geriausią rezultatą įmonei ir partneriams.

Skaityti daugiau

Mūsų transporto parką sudaro virš 70 sunkvežimių

Mūsų paslaugos išsiskiria aukštais kokybės standartais. Nuolat atnaujiname savo automobilių parką, investuojame į moderniausią įrangą, užtikrinančią paslaugų lankstumą ir maksimalų krovinių saugumą bet kuriuo metu.

Skaityti daugiau

Emisijos standartai EURO 6

Mūsų automobilių parkas yra atnaujintas ir atitinka EURO 6 standartus. Suprantame, kad esame įsipareigoję laikytis atsakingos verslo praktikos. EURO 6 sunkvežimių privalumai: didesnis efektyvumas, mažesnė CO2 emisija, ateities galimybių užtikrinimas.

Skaityti daugiau

GPS sekimo sistema ir navigacija kiekvienoje transporto priemonėje

GPS sekimo sistema ir navigacija kiekvienoje mašinoje suteikia Jums galimybę bet kuriuo metu sekti savo krovinio judėjimą, o mums galimybę sutelkti dėmesį į vairuotojų elgesio stebėseną ir užtikrinimą, kad būtų laikomasi saugaus vairavimo.

Skaityti daugiau

30 metų patirtis

Beveik 30 metų patirtis teikiant pervežimus tentinėmis puspriekabėmis Europoje. Didžiuojamės ilgametę darbo patirtį turinčiais įmonėje dirbančiais transporto vadybininkais, kurie dirbdami lanksčiai ir efektyviai pasiekia geriausių rezultatų įmonei ir partneriams.

Skaityti daugiau

Profesionalūs vairuotojai

Griežtas atrankos procesas ir nuolatinės mokymo programos, užtikrina, kad mūsų transporto priemones valdytų tik aukščiausios kvalifikacijos vairuotojai.

Skaityti daugiau

CMR draudimas iki 300 000 €

CMR draudimas iki 300 000 eur. už vieną įvykį, garantuoja finansinę apsaugą nuo nenumatytų rizikų, tokių kaip nelaimingi atsitikimai, vagystės ar sugadinimai krovinio gabenimo metu.

Skaityti daugiau

Tvariai auginti įmonės vertę dirbant atsakingai, efektyviai, pelningai, kompetentingai ir kultūringai.

d

Krovinių gabenimas

Nuosavu kelių transportu vežame pilnus krovinius. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys: Vokietija, Olandija, Belgija, Prancūzija, Italija, Ispanija, Skandinavija.

d

Ekspedijavimas

Bendradarbiaujame tik su patikrintais ir patikimais vežėjais. Galime jums pasiūlyti tiek dalinių, tiek pilnų komplektacijų krovinių pervežimus. Visada randame sprendimus pervežant negabartinius, pavojingus (ADR) ar temperatūrinio rėžimo reikalaujančius krovinius. Organizuojame pervežimus visoje Vakarų Europoje.

m

Muitinės ir sandėliavimo paslaugos

Suprantame, kokios svarbios mūsų klientams yra prekių sandėliavimo ir kokybiškos muitinės paslaugos. Jūsų patogumui siūlomos įvairiapusės sandėliavimo ir muitinės paslaugos Vilniuje ir Šiauliuose.

Secure courier for all your packages

Lorem ipsum dolor sit amet, et sale ad mutat nusqua ius ea has autem aeterno divine sum.

View more
about our services
d

Meet the team

Copywriter

Co Founder

Web Designer

We provide the best and fastest courier services nowadays

Id veniam malorum mel. At tempor euismod postulant commodo.

sekite mus @_transvera_